Засинає після сексу? Хороший знак!

Сон після сексу / shutterstock.com

Іноді жінки ображаються, якщо після сексу партнер відразу засинає. Але психологи запевняють, що турбуватися нема про що. Навпаки, потрібно радіти, адже це тільки на користь відносинам!

Фахівці з Університету Мічигану (University of Michigan) і Коледжу Олбрайт (Albright College) запевняють: той факт, що партнер засинає після сексу, викликає у другого партнера більш сильне бажання обійнятися і притулитися до нього. А, як відомо, тілесний контакт позитивно позначається на стосунках пари.

Психологи додали, що в принципі неважливо, хто з партнерів швидше засинає після статевого акту. У будь-якому випадку це дозволяє встановити більш сильну прихильність один до одного. Якщо ж у чоловіка взагалі не виникло бажання поспати після близькості – варто задуматися! Можливо, його щось сильно турбує або він перестав отримувати задоволення від сексу .

У ході опитування 456 добровольців також було спростовано поширену думку про те, що чоловіки швидше жінок віддаються сну після сексу. Насправді це не так. А от у ситуації, якщо поблизу не було, швидше засинають саме жінки, пише The Times of India.

Цю думку психологів, а ось у фізіологів своя точка зору. Згідно з дослідженням, проведеним у Великобританії, сон після сексу – природна реакція людського організму. Вона жодним чином не пов’язана з тим, як до вас ставиться чоловік. Вся справа в тому, що після оргазму в крові зменшується кількість глікогену, який живить м’язи. Саме через нестачу цієї речовини людина відчуває себе втомленим, знесилені. А сон – природний спосіб відновити втрачену енергію і життєздатність. До того ж після досягнення піку задоволення в організмі чоловіка падає рівень допаміну, що знижує активність опорно-рухової системи в цілому, а вироблення гормону серотоніну збільшується, що діє на чоловіків снодійне.

Фото splashnews.com

Обережно: реклама!

Схожі публікації


Сусідні публікації:
Ви можете залишити коментар. Посилання заборонено.

Коментувати

%d блогерам подобається це: