Відеоредактор Video Splitter 3.0 – тепер з підтримкою AVC/H.264

Video Splitter Box-art

Компанія “Сольвейг Мультимедіа” оголосила про вихід Video Splitter 3.0, нової версії відеоредактора, що дозволяє швидко і зручно обрізати і склеювати фрагменти відео. Удосконалення в новій версії включають в себе підтримку форматів AVC/H.264, масштабовану тимчасову шкалу з покадровим режимом, покращений інтерфейс і інші корисні зміни. Video Splitter офіційно сумісний з Windows 7.

Відеоредактор Video Splitter – це інструмент для обробки відео, вже завоював визнання користувачів завдяки високій ефективності і доступною ціною. Ця програма дозволяє вирізати і об’єднувати фрагменти відео без перекодування даних, що гарантує збереження вихідної якості і значно підвищує швидкість роботи. Завдяки цьому Video Splitter широко використовується для створення відеопрезентацій, відеоуроків, роликів для YouTube і соціальних мереж, а також для видалення реклами і відвертих сцен з фільмів.

Інтерейса Video Splitter
 

Що стосується нової версії Video Splitter, вона пропонує нові функції і особливості, а також підтримку нових форматів: крім MPEG-2, MPEG-1, AVI, WMV, ASF, MP3 і WMA вона дозволяє обробляти відео у форматах AVCHD, MP4, MOV, і MKV. Обрізка файлів у нових форматах може виконуватися з точністю до одного кадру, а об’єднання кількох фрагментів виглядає гранично органічно.

Ще одна особливість Video Splitter 3.0 – це наочна тимчасова шкала, яка підтримує покадровий режим і, таким чином, дозволяє користувачеві виконувати більш точне редагування. Шкалу можна розтягувати за допомогою спеціального слайдера. Крім того, маркери редагування тепер можна встановлювати в рамках одного кадру – це корисно, якщо кадр триває хвилину і більше.

Інтерфейс Video Splitter 3.0 також був поліпшений. Кожен користувач може оцінити, наскільки більш зручним і інтуїтивним стала взаємодія з програмою. Безкоштовна ознайомча версія доступна для завантаження на сторінці продукту.

Основні особливості Video Splitter 3.0:

  • Підтримка MPEG-2 (. MPG,. MPEG,. VOB,. TS);
  • Підтримка AVI, у тому числі файлів, що перевищують 2 і 4 GB;
  • Підтримка аудіофайлів MPEG (. Mp1,. Mp2,. Mp3,. Mpa);
  • Підтримка мультимедійних файлів Windows (. Asf,. Wma,. Wmv,. Wm);
  • Підтримка AVCHD, MP4, MOV і MKV;
  • Відсутність перекодування, збереження вихідної якості;
  • Бездоганна склейка відеофрагментів в різних форматах без конвертації;
  • Підтримка режиму пакетної обробки;
  • Багатомовний дружній інтерфейс;
  • Офіційна сумісність з Windows 7.

Video Splitter 3.0 сумісний з Windows XP, 2000, 2003, Vista, 7. Ціна ліцензії для одного ПК становить 790 руб., Вартість оновлення попередніх версій – 590 руб. Більш детальна інформація про функції Video Splitter 3.0 доступна на сторінці продукту.

Скачувати Video Splitter v.3.0 тут (18,3 МБ, Shareware, Windows All).

Обережно: реклама!

Схожі публікації


Сусідні публікації:
Ви можете залишити коментар. Посилання заборонено.

Коментувати

%d блогерам подобається це: