Самогубство робота – майбутнє вже близько

Можливо, перше самогубство робота: домашній чистильник сам себе включив і заповз на електроплиту

В австрійській комуні Хінтерстодер стався незвичайний інцидент. Невеликий домашній робот-чистильник несподівано самостійно включився, заліз на електричну плитку і згорів. Місцева преса назвала те, що трапилося першим “самогубством робота”, ситим по горло своєю одноманітною і виснажливої ??роботою.

Нещасний робот не тільки спалив себе, а й квартиру своїм господарям і ледь не спалив весь будинок. Через вогонь і задимлення пожежникам довелося тимчасово евакуювати всіх мешканців, передає The Daily Mail.

Як розповів пожежник Гельмут Кнівассер, в той день 44-річний домовласник помістив робота на стіл, щоб він змів розсипану крупу. Після того як помічник впорався з цією нехитрою роботою, господар його вимкнув і залишив у кухонному буфеті, а сам поїхав з дружиною і сином на прогулянку. Поки нікого не було вдома, робот раптом включився, переповз через стіл, посунувши каструлю, що стояла на шляху, заліз на плиту, яка теж чомусь виявилася включеною, і всівся на гарячу конфорку.

Австрійське видання Krone уточнює, що плитку таки залишив включеною сам господар – для обігріву квартири.

Стурбовані димом сусіди викликали пожежників – коли ті приїхали, від робота залишилася лише купа попелу. “Нічого не можу сказати з приводу версії з самогубством, але господар запевняє, що точно вимикав його перед виходом. Тому загадка, яким чином робот включився і навіщо пробрався на електричну плитку”, – коментує Кнівассер.

Сім’я загинувшого гаджета між тим залишилася не тільки без помічника по будинку, але й без самого будинку – квартира добряче вигоріла і в ній поки жити не можна. Власник житла має намір вимагати компенсацію з компанії, яка продала йому такий, несподівано небезпечний пристрій. Правда, судячи з наявної фотографії з місця пожежі, наслідки для квартири не такі вже й плачевні.

Місцева преса уточнює, що це не перший випадок в Австрії, коли робот завдав збиток. У червні “божевільний” робот-газонокосильник в Міхельдорфі “втік” з хазяйського двору і перерізав шланг з пальним.

За матеріалами

Обережно: реклама!

Схожі публікації


Сусідні публікації:
Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.

4 Коментарі(в) до “Самогубство робота – майбутнє вже близько”

  1. ML сказав:

    Мені здається, чи я прочитав якусь маячню?

  2. BITAVIK сказав:

    а я думав, шо роботи в майбутньому будуть схожі на Шварцнегера……

Коментувати

%d блогерам подобається це: