Отримуємо оповіщення поштою Gmail

Оповіщення Google дозволяють періодично отримувати поштою цікаву для вас інформацію

Оповіщення Google дозволяють періодично отримувати поштою цікаву для вас інформацію.

Активним користувачам поштового сервісу від Google було б зручно отримувати на свою адресу результати пошуку нових статей або повідомлень в Інтернеті по заданій темі. Таким чином можна відстежувати розвиток подій у новинах, отримувати новини про знаменитостей чи улюблені спортивні команди, а також швидко дізнаватися, що пишуть про вас самих.

Щоб налаштувати оповіщення, перейдіть за адресою google.com.ua/alerts і введіть дані свого облікового запису. Ви можете створити до 1000 різних оповіщень, однак при цьому одночасно дозволено мати не більше десяти непідтверджених. Далі в рядку «Пошуковий запит” введіть цікаву для вас фразу – точно так само, як ви робите це в пошуку Google. Потім можна налаштувати додаткові параметри – наприклад, частоту відправки, кількість результатів і область пошуку (новини, блоги, відео і т. д.). На закінчення вкажіть поштову скриньку, на який ви хочете отримувати оповіщення, і натисніть кнопку «Створити сповіщення».

Порада. Якщо ви користуєтеся Chrome, то також можете налаштувати поштову службу таким чином, щоб вона повідомляла вас про надходження нових листів вікном, що вискакує в системному треї. На сторінці клікніть по значку із зображенням шестерінки і виберіть пункт меню “Налаштування”. На вкладці “Загальні” знайдіть розділ “Сповіщення на робочому столі». Тут можна включити оповіщення про всі нові листи або тільки про важливі.

Обережно: реклама!

Схожі публікації


Сусідні публікації:
Ви можете залишити коментар, чи посилання на Ваш сайт.

Коментувати

%d блогерам подобається це: