Як вступити в прямий контакт з підсвідомістю

Тепер, після того як ви отримали загальне уявлення про те, як працює підсвідомий розум, реалізуючи програму поведінки, залишилося лише вступити з ним в прямий контакт. Тоді можна розкрити безпосередні причини виникнення хворобливих явищ або особистісних проблем і підключити наш розум до оздоровчої роботи. Зробити це можна кількома способами.

Але перед тим я хотів би, щоб ви подумали ось про що. Протягом тривалого часу ви боролися зі своєю хворобою. Ви сприймали її як щось чуже, що заважає вам. Тепер ви знаєте, що все у своєму житті ми створюємо собі самі, своїми думками і своєю поведінкою. Тому, перш ніж почати спілкуватися зі своїм підсвідомим розумом, змініть ставлення до самого себе і до своєї хвороби. Адже хвороба ця ваша, і ви її “виростили” у своєму тілі.

Люди звикли до такого стереотипу мислення, згідно з яким хвороба – це ворог і з нею треба боротися будь-якими способами, незважаючи на наслідки. Але боротися з хворобою – це означає боротися із самим собою. Тому прийміть її і відмовтеся тим самим від боротьби з собою. У Всесвіті немає такої сили, яку не можна було б використовувати позитивним чином. І ваша хвороба – це саме така сила. Користуйтеся нею як засобом для саморозвитку.

Спілкування зі своєю підсвідомістю – це велике таїнство. Це дотик до великих і незбагненних сил Всесвіту. Якщо ви готові приступити до пізнання цих сил, то робіть це тільки з чистими помислами.

Способи спілкування

Для того щоб успішно спілкуватися з підсвідомістю, необхідно встановити з нею певні сигнали, або мову знаків. Буде краще, якщо ви не станете нав’язувати підсвідомості визначений стереотип спілкування, а надасте їй можливість самій вирішити, який сигнал вибрати для відповіді.

Тепер розташуйтеся зручніше і будьте готові поставити запитання всередину себе, своїй підсвідомості. Після того як ви поставите це питання, ваше завдання полягає в тому, щоб бути дуже уважним і чуйним до тих змін, які відбуватимуться у вашому тілі. Слідкуйте за відчуттями в тій чи іншій частині тіла, уявними образами і внутрішніми звуками або внутрішнім голосом. Не намагайтеся якось впливати на відповідь. вибере самостійно спосіб для відповіді. Ви повинні бути досить чутливі, щоб вловити відповідь.

Запитання таке: “Чи готова моя зараз спілкуватися зі мною на свідомому рівні”?

Відповідь може бути будь-якою, – це залежить від вашої підсвідомості. Наприклад, через деякий час з’явилося відчуття печіння в області шлунку. Ви ще не знаєте, що означає ця відповідь – “так” або “ні”. Тому подякуйте підсвідомості за відповідь і скажіть: “Підсвідомість, я хотів би зрозуміти твоє повідомлення. Якщо відчуття печіння в області шлунку означає – “Так, я хотіла б спілкуватися”, – то нехай це відчуття знову повториться або стане сильнішим і чіткішим. Якщо це повідомлення означає – “Ні, я не готова спілкуватися”, – то, навпаки, зроби це відчуття дуже слабким, аж до того, що воно зникне зовсім”.

Якщо сигнал знову повторився і став більш сильним, то це означає відповідь “так”, отже, підсвідомість висловлює готовність поспілкуватися з вами на свідомому рівні. Знову подякуйте їй (до речі, не забувайте це робити після кожної відповіді). Тепер у вас є канал зв’язку з вашою підсвідомістю. І ви можете задавати їй питання, на які вона буде відповідати “так” або “ні”.

Якщо раптом ви отримаєте відповідь на запитання “ні” або “не знаю” – не засмучуйтесь. Адже відповідь ви все одно отримали. Таке буває в тих випадках, коли підсвідомість не готова спілкуватися з тих чи інших причин (втома, поганий настрій, несприятлива зовнішня обстановка, шум). Чи вам необхідно змінити ставлення до своєї підсвідомості і ставитися до неї (тобто до себе) з більшою повагою. У такому випадку вибачтеся перед нею, попросіть у неї вибачення за недовіру до себе, за боротьбу з хворобою. Зверніться до неї шанобливо, лагідно. А можливо, підсвідомість просто налякана, і її треба заспокоїти. Або ви просто не вірите в можливість такого спілкування. Почекайте деякий час, усуньте можливі перешкоди і спробуйте знову.

Замість відчуттів підсвідомий розум може дати відповідь у вигляді зорового образу чи якоїсь уявної картинки. Причому на відповідь “так” – один образ, а на відповідь “ні” – інший. Або ви можете зробити картинку яскравішою для відповіді “так” і темнішою – для відповіді “ні”. Якщо відповіддю буде уявний звук, то можна зробити його голоснішим у випадку “так” і тихішим – “ні”.

Іноді з підсвідомістю можна спілкуватися за допомогою “внутрішнього голосу”, тобто подумки отримувати конкретні відповіді.

Ось ще кілька прикладів. Одна жінка використовувала для відповіді “так” прискорення серцевих скорочень, а для відповіді “ні” – уповільнення. Інший моїй пацієнтці подобалося, коли в неї для відповідей піднімалися руки. У одного чоловіка для відповіді “так” з’являлося бурчання в животі. В іншого – відповіді візуалізувалися у вигляді неонових написів, так, що він міг їх читати.

У принципі, скільки людей – стільки й способів спілкування. Кожен підбирає собі більш придатний. Особисто мені подобаються пальцеві сигнали, уявне і образне спілкування. Це дозволяє мені спілкуватися з підсвідомістю навіть у транспорті – ніхто нічого не помічає.

І не бійтеся зійти з розуму. Ми давно вже всі божевільні. Хіба це нормально, коли люди створюють собі хвороби, завдають собі та іншим біль і страждання і живуть з усім цим тільки тому, що не хочуть взяти на себе відповідальність за своє власне життя? Я хотів би, щоб ви усвідомили, що немає поганоїї чи хорошої підсвідомості. Вона завжди готова спілкуватися з вами, якщо ви щиро цього хочете. Підсвідомий розум завжди дбає про вас, але робить це по-своєму, спираючись на досвід всієї вашої особистої історії, тобто так, як ви самі його навчили. Тому довіртеся своєму внутрішньому розуму, і він зробить все найкращим чином.

Підсвідомість функціонує у всіх однаково, незалежно від освіти та інтелектуального рівня, чи то вчений або кочегар. Я б навіть сказав, що останньому це зробити набагато легше, тому що вчений ступінь часто сприяє зростанню почуття власної важливості, яка заважає людині помічати прості і дивовижні речі.

Ще раз згадаю про те, що людина – цілісна особистість. І, звертаючись до своєї підсвідомості, ви просто прагнете розгадати незбагненну таємницю, якою є сама людина!

Пальцеві сигнали

Попередні способи засновані на тому, що ви пропонуєте своїй підсвідомості вибрати спосіб для спілкування. Але іноді буває простіше запропонувати підсвідомості мову знаків: чи то руху пальців або маятник.

Найпростішою мовою знаків буде піднімання того чи іншого пальця: наприклад, піднімання вказівного пальця на правій руці, щоб відповісти “так” (якщо ви правша) і піднімання вказівного пальця на лівій руці, щоб відповісти “ні”. Піднімання обох пальців одночасно для відповіді “не знаю” і нерухомість пальців – “не хочу відповідати”. Як ви розумієте, такий розподіл чисто умовний, і ви можете самі встановити мову знаків. Рухи пальців повинні бути несвідомими, автоматичними. Не намагайтеся рухати пальцями свідомо. Просто не заважайте своїй підсвідомості, довіртеся їй повністю. Питання треба ставити чітко і однозначно – адже підсвідомість все розуміє буквально. Хочу відразу попередити – немає таких людей, які не могли б спілкуватися з підсвідомістю і немає поганих підсвідомостей. Якщо у вас не виходить один спосіб, спробуйте інший. Я раджу випробувати всі способи. Можливо, якийсь вам сподобається більше. Результат буде обов’язково, якщо ви маєте намір отримати відповідь з глибин свого розуму.

А тепер давайте спробуємо. Сядьте у м’яке, зручне крісло або лягайте на диван. Хай руки лежать вільно і ніщо їм не заважає. Відразу домовтеся з підсвідомістю, який сигнал буде відповідати тій чи іншій відповіді. Тепер подумки або вголос зверніться всередину себе і задайте таке питання: “Чи готова моя підсвідомість спілкуватися зі мною? Якщо” так “-піднятий вказівний палець на правій руці підсвідомими рухами; якщо “ні” – на лівій руці “. Не намагайтеся вгадати відповідь – просто терпляче чекайте. Через кілька секунд у певному місці ви відчуєте легкий свербіж, поколювання або оніміння. Це означає, що м’язи отримали підсвідомий сигнал, напружилися і ось – ось почнуть піднімати палець. Ще секунда, і кінчик пальця повільно, злегка тремтячи, рухається вгору. Палець може закінчити свій рух, піднявшись досить високо, а може, лише злегка відірватись від поверхні. Як тільки ви отримали і усвідомили відповідь, подякуйте своїй підсвідомості і опустіть палець.

Якщо ви отримуєте відповідь “ні”, то це означає тільки те, що є якісь перешкоди для спілкування, про які я вже згадував: погане самопочуття або настрій, несприятлива зовнішня обстановка, страх перед спілкуванням, недовіра до самого себе. Усуньте можливі перешкоди і спробуйте знову.

Метод маятника

Для освоєння цього методу вам знадобиться маленька люцітова кулька, підвішена на нитці, довжиною 20 сантиметрів. Замість кульки можна використовувати обручку або просту гайку.

Тепер поставте лікті на стіл і затисніть кінець нитки між великим і вказівним пальцями. Кулька при цьому почне вільно розгойдуватися. Розгойдуйте її вперед-назад, вліво-вправо, за годинниковою стрілкою і проти. Це потрібно для того, щоб підсвідомий розум визначив, які м’язи беруть участь у цих рухах. Після цього зупиніть кульку і зверніться до підсвідомого розуму: “підсвідомий розум, вибери один рух маятника з чотирьох можливих, яке згодом ти будеш використовувати для відповіді “так”, і продемонструй мені цей рух”. Чекайте на відповідь і не зводьте очей з маятника. Намагайтеся ніби “гіпнотизувати” кульку.

Вже через кілька секунд маятник приходить в рух. Іноді потрібно більше часу на “розгойдування”. Амплітуда рухів може бути різною. Як правило, вона досить велика для того, щоб відповідь була зрозумілою.

Отримавши відповідь, зупиніть маятник, подякуйте підсвідомості і попросіть її вибрати інший рух з решти трьох, щоб відповісти “ні”. Потім попросіть вибрати відповідно рух для відповіді “не знаю” і “не хочу відповідати”.

Це старий, перевірений метод, якому завжди надавалася певна частка містицизму. Вид “живого” маятника, який осмислено реагує на питання, просто зачаровує. Однак у цьому немає нічого надприродного. Просто підсвідомість здатна самостійно приймати рішення, мислити і брати під контроль певні групи м’язів. Важливо тільки довіряти своєму підсвідомому розуму.

Як задавати питання

Те, як поставлено запитання, дуже важливо для процесу спілкування. Щоб досягнути в цьому досконалості, вам будуть потрібні певні знання і досвід. Набути їх допоможуть мої приклади з практики і ваші особисті спроби.

Так як підсвідомість розуміє буквально все, то питання повинні бути зрозумілими, простими і недвозначними. Вимовляєте саме те, що дійсно хочете сказати. Спочатку я рекомендую записувати запитання та відповіді на аркуші паперу.

Якщо ви отримаєте якусь незвичайну відповідь, то це може означати, що ви задали невідповідне питання. Спробуйте сформулювати питання інакше.

Підсвідомість завжди дає чесні відповіді (звичайно, якщо ви не запеклий брехун).

Від чого я вас дійсно хочу застерегти, так це від спроб зазирнути в майбутнє. Це та область, з якою потрібно поводитися дуже обережно. Це те, що ми самі собі створюємо. Про це піде мова в наступних моїх книгах.

Чи небезпечним є спілкування з підсвідомістю? Ні! Не тільки не небезпечно, але і бажано. Цьому потрібно навчати з раннього дитинства. Зараз, у сучасних умовах, на людську свідомість обрушується такий величезний потік інформації, що розібратися в ній буває дуже складно. Хочемо ми того чи не хочемо, але на нашу з вами свідомість та підсвідомість все одно йде вплив, нас програмують з самого народження. Ми можемо скористатися потоком інформації позитивним чином тільки в тому випадку, якщо розберемося в самих собі, якщо візьмемо на себе відповідальність за своє життя.

попередня зміст наступна
Обережно: реклама!

Схожі публікації


Сусідні публікації:
Ви можете залишити коментар. Посилання заборонено.

Коментувати

%d блогерам подобається це: