Blizzard може додати в Overwatch ще одного героя

Тих, хто вже бачив всіх героїв Overwatch, може чекати сюрприз. Днями з’явилася інформація про те, що Blizzard розглядає можливість додавання в гру нового персонажа. Це відбудеться в понеділок, 23 травня, перед офіційним релізом шутера, який 24 травня вийде на Xbox One, PlayStation 4 і PC. На можливе існування персонажа, якого раніше не показували було кілька непрямих вказівок, які багато користувачів вважали натяками Blizzard, спеціально залишеними для фанатів всесвіту Overwatch.

Передбачається, що нового персонажа зватимуть Сомбра. Також дуже популярна думка про те, що Сомбра виявиться матір’ю Фарри. До цього висновку геймерів призвела дія французької мережі кінотеатрів, яка опублікувала в офіційному блозі пост, який вказує на появу нового персонажа. Пізніше пост був видалений, а компанія заявила, що це була лише помилка.
1aCfgN4xhfe1uADJfDpCwGlADabaGIY3oJR1Ivz1C7mb0nuEAttEZHz0HprV5ps2rx0LPHyovUX
У разі, якщо це дійсно була помилка, чутки про існування Сомбри все ще залишаються цілком життєздатні. Помічені в грі і роликах по ній файли з ім’ям Сомбра опосередковано вказують на те, що до гри має відношення хтось або щось з таким ім’ям. Також існує якась передісторія персонажа, по якій Сомбра була одним з початкових учасників загону Overwatch до його розформування.

Також у понеділок Blizzard випустить новий анімаційний ролик. На цей раз героєм короткометражного мультфільму по грі стане Солдат 76, який також був членом загону Overwatch. У будь-якому випадку, правдивість чуток навряд чи підтвердиться раніше понеділка, тому фанатам залишається лише дочекатися початку наступного тижня.

Обережно: реклама!

Схожі публікації


Сусідні публікації:
Ви можете залишити коментар. Посилання заборонено.

Коментувати

%d блогерам подобається це: